O OBJEKTE

Martinhold slúži ako sídlo, hospodárstvo a ako komunitné a rekreačné stredisko nachádzajúce sa v obci Čerín v srdci mikroregiónu Severné Podpoľanie na strednom Slovensku.

V minulých časoch využívané ako väčšie rodinné gazdovstvo, toto miesto prešlo postupnou premenou na miesto viac určené a otvorené verejnosti. V súčasnosti je v tomto ohľade jeho hlavným cieľom poskytovanie špecifických možností trávenia voľného alebo aj pracovného času. Toto je dané všednou i nevšednou ponukou služieb a príležitostí, ktoré sú v jeho priestoroch a na jeho priestranstvách dostupné. Medzi tieto je možné zaradiť informačný servis pre získanie prehľadu o zaujímavostiach v mikroregióne, možnosť posedenia, stravovania a osvieženia sa, prehliadky múzea, spoločenské kultúrne, športové a záujmové podujatiamikroregionálne farmárske a remeselnícke trhy, voľnočasové alebo zážitkové hry, a iné príležitosti.

Všetko toto dopomáha k vytváraniu svojrázneho a tradičného kultúrneho prostredia, ktorého zmyslom je poskytnutie kvalitných služieb a na autentickosť zameraných zážitkov. Je k tomu ale potrebné dodať, že mnohé z toho by nebolo uskutočniteľné bez spolupráce so širšou komunitou, ktorá má na viacerých z týchto vecí ctený podiel. Týmto prostredníctvom je všetkým návštevníkom objektu umožnené nachádzať rekreáciu, relax a ale aj iný úžitok a naplnenie na tomto staronovom mieste.

Mgr. Martin Kvak

pán tvrdze Martinhold

Martinhold
Čerín 31, 974 01  Čerín (okr. Banská Bystrica) 

POSLEDNÉ ÚPRAVY:
- Oznamy (19.04.2024)
Oznamy (22.05.2023)
- Informátor (26.01.2023)
 


Martinhold - všetky práva vyhradené (2020 - 2024) 

Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!